VoIP


Žijeme v informačním věku. Komunikace mezi lidmi je klíčovým pilířem úspěchu v každém oboru. Především nedostatek času nás ovšem nutí hledat nové způsoby setkávání lidí a nové kanály pro přenos jejich informací. Existuje nová filozofie chodu firmy, která si díky své efektivitě jistě brzy najde cestu do všech moderních společností a institucí.


Lidé se nemusí vždy scházet osobně, aby mohli být v těsném spojení. Díky technologii VoIP nejen zrychlíte komunikaci a organizaci operativních schůzek, ale budete moci dělat snadno jejich záznam pro další využití. Uspořádáte telekonferenci, při níž budete moci např. sdílet prezentace a další soubory s ostatními účastníky. Získáte možnost vytvořit virtuální týmy.

Zároveň ovšem dáte zaměstnancům možnost pracovat z domova prostřednictvím firemní sítě, nebo tím vyřešíte problém v situacích, kdy potřebný zaměstnanec potřebuje pracovat z domova, nebo je mimo kancelář, např. z důvodu služební cesty.

Technologie VoIP a navazující moderní způsoby firemních postupů zaznamenávají prudký vzestup.  Jsme pro Vás připraveni navrhnout nejen technologické řešení, ale doporučit také nové nastavení procesů ve firmě tak, aby se změnilo vnímání zaměstnanců. Aby chtěli tyto nástroje používat a v tomto prostředí pracovat.

Neváhejte rozběhnout skutečně moderní komunikaci. Kontaktujte nás.