Datové schránky

Seznamte se s podstatou datových schránek snadno a rychle. Vyzkoušejte si práci s ní s odbornou pomocí a osobním přístupem našich lektorů. Navíc s možností získat elektronický podpis bez dlouhých front.


Datové schránky nejsou pouze povinným prostředkem, jak si s orgány státní moci vyměňovat elektronické dokumenty a provádět další úkony. Při správném užívání se může stát jedním z prostředků Vaší efektivní práce a především předznamenává nejnovější směr vývoje ve způsobu předávání důležitých dokumentů. Nebude trvat dlouho a podobné technologie převládnou i v komunikaci mezi firmami a ostatními institucemi.

Nabízíme proškolení v užívání datových schránek uzpůsobené právě Vašim potřebám třeba i v prostorách Vaší společnosti, nebo máme dispozici prostory našich učeben. Kurz je profesionálně strukturovaný a zaměřený především na legislativu, aktivaci a provoz. Samozřejmostí je osobní a individuální přístup.

Součástí kurzu je praktická ukázka použití datové schránky, zároveň Vám pomůžeme se zřízením účtu a přístupu. Přímo na místě pak máte možnost získat i elektronický podpis, který je nutný pro certifikované odesílání dokumentů.

Šetřete čas a peníze. Spolupracujte s odborníky. Kontaktujte nás.